Hakkımızda

2000 yılından beri internet dünyasının içinde bulunan ekibimiz 2016 yılında giyim sektöründe www.indirimci.com internet adresi üzerinden online satış hizmeti vermeye başlamıştır. Sitemiz içerisinde binlerce ürün ve çeşite ulaşmanız mümkün olmaktadır. Sitemizde stoktan direk gönderim sağladığı için saat 15.00 e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

 

Misyonumuz
indirimci.com olarak site üzerinden satılan ürünlerde ürün kalitesi ve müşteri memniyetini herşeyin üzerinde tutmaktayız. Bu konuda üzerinde hassasiyetle durmaktayız ve %100 başarıyı hedefleyerek hareket etmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimize en iyi en uygun fiyata sunmaya çalışmaktayız.

 

Müşteri Hassasiyeti
indirimci.com müşteri hassasiyeti ve gizliliğine büyük önem verdiğinden tüm gönderilerini kapalı şekilde yapmaktadır. Siparişler dışarıdan içeriği belli olmayacak şekilde gizli paket şeklinde gönderilir. Bu nedenle fatura içeriği giyim olarak kesilir. Sitemizin adı kargo paketinde geçmez.

 

Değiştirme ve iade
indirimci.com 'dan alınan bir ürünün hatalı çıkması durumunda, ürünlerimizin paketlerinde herhangi bir hasar olmaması kaydıyla, koşulsuz iade gerçekleşir. İade işleminde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenilen bedel iade edilir.
indirimci.com tüketicilerinin güvenle alışverişini sağlamak amacı ve sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini almamaktadır.
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. Değişim ve iade göndermeden önce WhatsApp numaramız ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Yeni siparişin iptali
indirimci.com' dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde; WhatsApp numaramıza iptal sebebinizi belirterek bilgi vermeniz yeterli olacaktır. (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Ödeme iadesi
İptal/İade ettiğiniz sipariş; iadesi onaylandıktan sonra 3 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır.

Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Sitemiz kredi kartı ile ödeme sayfası 128it SSL ile şifrelenmiş olup, ödeme sayfasında internet adresimiz https:// olarak geçer ve yeşil renktedir. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme
Sadece kredi kartı ödeme ve havale mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği yoktur ve malesef alışveriş yapamazsınız.

Kargo
-  indirimci.com ve firmamızdan vermiş olduğunuz siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.
-  Saat 15:00'den sonra veya haftasonu onaylanan siparişler bir sonraki iş günü itibariyle işleme alınacaktır. 
-  Sadece Kredi Kartı alışveriş yapabilirsiniz.
-  Tüm siparişleriniz UCRETSİZ KARGO olarak düzenlenir.

Kampanya
Kredi kartında her 100 TL ve üzeri siparişlerde %10 indirim kazanırsınız.